O nas

 

Forever Entertainment S.A. („FE”) została założona w 2010 roku i od tego czasu szybko rozwija się w branży gier wideo. Początkowo mały zespół specjalistów zajmował się tworzeniem własnych tytułów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi Forever Entertainment stała się rozpoznawalną marką w Polsce. Od stycznia 2011 r. spółka jest notowana na rynku New Conect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. FE rozpoczęła działalność produkcyjną oraz wydawniczą od dystrybucji gier mobilnych na platformy Apple App Store oraz Google Play. W krótkim czasie Spółka podjęła współpracę z największymi platformami do sprzedaży gier, takimi jak Steam i GOG.

Kolejnym ważnym wydarzeniem w historii FE było przeniesienie działalności do nowoczesnego biura w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni ( 2015 rok).
Nowa siedziba Spółki, pozwoliła na powiększanie zespołu, a tym samym Spółka poszerzyła działalność wydawniczą o kolejne platformy: Playstation 4, Xbox ONE oraz Nintendo Switch. Obecnie Forever Entertainment S.A jest w czołówce wydawców na konsolę Nintendo Switch, a celem spółki jest intensywne rozwijanie katalogu gier na wskazanej konsoli.

Fakt, że tytuły wydane przez Forever Entertainment stały się łatwo dostępne dla graczy z całego świata, skłonił Zarząd Spółki do podjęcia decyzji o udziale w międzynarodowych targach gier. Po raz pierwszy Spółka jako wystawca, wzięła udział w międzynarodowych targach w 2017 roku. Za cel zostały obrane rynek europejski oraz azjatycki. Przystępując do realizacji ustalonego celu, Spółka zorganizowała stoisko na takich targach jak: Gamescom w Kolonii, Tokyo Game Show i Japan IT Week w Tokio oraz Igromir w Moskwie. W następnych latach Spółka poszerzyła rynki perspektywiczne o rynek Ameryki Północnej, organizując stoisko na GDC – Game Developer Conference w San Francisco. Uczestnictwo w targach pozwoliło na zaprezentowanie produktów na arenie międzynarodowej, bezpośrednie wyjście do klienta, a przede wszystkim zdobycie cennych kontaktów biznesowych, co już teraz przynosi efekty w postaci zawierania nowych umów. Obecnie Spółka posiada 30 partnerów biznesowych, dystrybuuje gry na 7 platformach, na których wydała łącznie 70 gier.
 

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio