Dotacje

 

Narzędzia i metodyka digitalizacji rzeczywistej scenografii nieożywionej dla potrzeb grafiki 3D w grach wideo w oparciu o techniki stereofotogrametrii

Celem projektu jest opracowanie technologii i narzędzi do efektywnej digitalizacji rzeczywistej scenografii nieożywionej dla potrzeb grafiki 3D w grach wideo w oparciu o techniki stereofotogrametrii.

Rezultat projektu ma wspierać proces produkcji gier wideo, umożliwiając wierne odwzorowywanie scenografii świata realnego w wirtualnym świecie gier wideo przy zdecydowanie mniejszym nakładzie środków i krótszym czasie produkcji w porównaniu do obecnie stosowanej na rynku metody skanowania laserowego. Efektem końcowym będzie zweryfikowany prototyp wtyczki do popularnego silnika gier. 

Wartość: 2 549 368,58 PLN

Kwota dofinansowania: 1 788 525,77 PLN

 

Internacjonalizacja nowatorskiej gry wideo na międzynarodowej arenie targów branżowych IT/ICT

 

Celem projektu jest wypromowanie na międzynarodowym rynku gier wideo przedmiotu eksportu przedsiębiorstwa  Forever Entertainment S.A w postaci gry komputerowej „Hollow”.

 Promocja na rynku międzynarodowym przyniesie znaczące korzyści ekonomiczne, co wpłynie na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa sklasyfikowanego w MŚP o najwyższym potencjale eksportowym. Projekt znacząco przyczyni się do umocnienia wizerunku Marki Polskiej Gospodarki na Świecie poprzez promocję polskiego produktu oraz polskiej marki.

Wartość 573 800,00 PLN

Kwota dofinansowania: 487 730,000 PLN

 

Umiędzynarodowienie przedsiębiorstwa poprzez promocję interaktywnych gier wideo na międzynarodowych targach branżowych IT/ICT”

Celem projektu jest promocja przedmiotu eksportu na rykach zagranicznych, w szczególności na pozaunijnych rynkach

perspektywicznych. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się branżę gier komputerowych niezbędna jest kampania

promocyjna oraz bezpośrednie wyjście do klienta i osobiste zaprezentowanie produktu. Dodatkowo celem projektu jest

nawiązanie nowej współpracy z kontrahentami z USA oraz Japonii, poznanie modelu biznesowego dominującego na rynkach perspektywicznych oraz promocja Forever Entertainment S.A na wskazanych rynkach. Przedmiotem promocji jest gra Hollow II i Rise Eterna.

 

Wartość: 486 500,00 PLN

Kwota dofinansowania: 369 740,00 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio